Zapojte sa do súťaže Start-up Pitching Contest pre šikovné slovenské firmy z oblasti zdieľanej ekonomiky

12.04.2019

Start-up Pitching Contest je zameraný na start-up firmy v oblasti zdieľanej/kolaboratívnej ekonomiky. V rámci podujatia očakávame krátku prezentáciu vašich podnikateľských zámerov, ktoré zahŕňajú projektovú ideu, trhový potenciál a realizačný tím.

Cieľom súťaže je identifikácia zaujímavých projektov v oblasti  zdieľanej ekonomiky a následné poskytnutie doplnkových služieb, ktoré obsahujú individuálny koučing (cca 10 hodín/start-up) externými expertmi a účasť na tréningovom Boot Campe. Finalisti budú pozvaní na Medzinárodné Investorské Fórum, ktoré bude organizované vo Varšave dňa 15.10.2019.

Po vyhodnotení prihlásených zámerov bude súťaž vyhlásená v 2. polovici mája 2019 v priestoroch B I C Bratislava, spol. s r.o. na Zochovej 5 v Bratislave.

Vaša účasť na uvedených aktivitách je bezplatná, náklady sú hradené Európskou komisiou, v rámci projektu na podporu zdieľanej ekonomiky (SharOn).

V prípade vášho záujmu budeme radi, ak sa do pripravovanej súťaže zapojíte prostredníctvom online registrácie tu: https://sharonacademy.eu/.

Uzávierka registrácií bude dňa 30.4.2019.

V prípade akýchkoľvek otázok, nás prosím neváhajte kontaktovať e-mailom alebo telefonicky.

Tešíme sa na spoluprácu s vami!

Kontakt: Ing. Peter KOPKÁŠ, PhD., e-mail: kopkas@bic.sk, tel. +421 2 323 327 14