Podpora startupov z domácich a európskych programov

08.12.2022 | online

Pozývame Vás na webinár, ktorý sa bude konať 8. decembra 2022 v čase od 10:00-11:30. Webinár sa zameriava na možnosti financovania startupov a začínajúcich podnikateľov. Dozviete sa viac o nástrojoch programu Horizont Európa, možnostiach kaskádového financovania ale aj o tom, akú podporu môžu získať startupy z eurofondov a Plánu obnovy v najbližších rokoch.

Webinár, ktorý organizuje Grantexpert v spolupráci s Enterprise Europe Network prinesie účastníkom zaujímavé informácie o grantoch, službách a príležitostiach pre startupy.

Predstavíme Vám akceleračné služby Európskeho inštitútu inovácií a technológií – EIT, granty a investície Európskej rady pre inovácie – EIC, kaskádové financovanie pre testovanie a validáciu nových produktov a služieb, ale aj služby na podporu internacionalizácie a inovácií prostredníctvom Enterprise Europe Network.

V rámci domácich zdrojov bude pozornosť venovaná grantovej podpore z Programu Slovensko a možnostiam financovania začínajúcich podnikateľov z Plánu obnovy, najmä formou inovačných a digitálnych voucherov.

 

Hlavné témy

1) Financie a služby EÚ pre startupy
2) Granty a investície Európskej rady pre inovácie
3) Kaskádové financovanie
4) Možnosti podpory startupov z eurofondov a Plánu obnovy
5) Užitočné tipy na záver

 

Registrácia:  https://www.grantexpert.sk/webinar/podpora-startupov-z-domacich-a-europs...

Kontaktná osoba:  FILUS Ivan, filus@bic.sk