Ako sa môžu stať výrobné firmy súčasťou digitálnej revolúcie?

06.04.2022

Zúčastnite sa úvodného podujatia projektu ADMA Trans4MErs a zistite, ako môžu byť výrobné MSP súčasťou digitálnej revolúcie.

ADMA Trans4MErs je projekt financovaný EÚ, ktorý podporuje výrobu malých a stredných podnikov. S rozpočtom viac ako 5,6 milióna eur je jeho hlavným cieľom:

  • Poskytovať poradenstvo, odborné znalosti a školenia výrobným MSP s cieľom posilniť ich konkurencieschopnosť
  • Vybudovať znalostnú „supersieť“, v ktorej sú kľúčovými hráčmi poskytovatelia služieb, odborníci a MSP

Úvodné podujatie sa bude konať 28. apríla, je príležitosťou dozvedieť sa viac o projekte ADMA. Na hodinovom podujatí si môžete vypočuť MSP, ktoré z programu v minulosti profitovali, a dozvedieť sa od nich, ako im projekt ADMA pomohol na ceste digitalizácie.

Medzi hosťujúcimi prednášajúcimi budú aj kľúčoví hráči, ktorí formovali projekt ADMA a budú viesť hlavné aktivity tohto programu v nasledujúcich rokoch.

Pripojte sa 28. apríla o 10:00 a zistite, ako sa môže vaša firmy stať „Factory of Future“!

Zaregistrujte sa tu: https://hopin.com/events/adma-trans4mers-kickoff-event

 

Čo je ADMA Trans4MErs

ADMA TranS4MErs je 4-ročný projekt v rámci Horizont 2020, ktorý sa začal v októbri 2021 s ambíciou riadiť transformáciu európskych výrobných MSP na tzv. továrne budúcnosti, ktoré budú zahŕňať súčasné ekologické, digitálne a spoločenské výzvy.

Konzorcium ADMA TranS4MErs bude pomáhať viac ako 1000 MSP počas ich transformačnej cesty.

Ak sa chcete dozvedieť viac o službách a príležitostiach ADMA TranS4MErs, navštívte stránku trans4mers.eu a sledujte nás na sociálnych sieťach.