O nás

BIC Bratislava, s.r.o.

Business and Innovation Centre - Podnikateľské a inovačné centrum - BIC Bratislava, s.r.o. bol založený v roku 1991. Našou misiou je podnikateľské a inovačné poradenstvo, medzinárodný technologický transfer, finančné poradenstvo, regionálny rozvoj, podpora rámcových programoch EÚ pre výskum, vývoj a inovácie, projektový manažment a investičné poradenstvo. Sme koordinátorom slovenského zastúpenia Enterprise Europe Network, zakladajúcim členom SPICE (Science Parks and Innovation Centre Expert) Group a slovenskej asociácie BICov a RPICov.

Zobraz viac... 

Podujatia


11.-12.5.2016

Tech Summit & Gadget Expo, Bratislava

Ako Digital economy ovplyvňuje hospodárstvo krajiny? Odpoveď dostanete na TECH summite Bratislava. Summit si kladie za cieľ predstaviť nové technológie v celej šírke oblastí ekonomiky, ale aj v rámci „Internet vecí“, ktorých aplikácie výrazným spôsobom smerujú k možnej transformácii a reštrukturalizácii hospodárstva krajiny. Súčasťou podujatia budú aj B2B rokovania firiem - registrácia otvorená!


12.5.2016

VIA Forum 2016 - InteReCo Matchmaking, Košice

VIA Forum je slovensko-nemecké regionálne podnikateľské fórum spojené s bilaterálnymi stretnutiami firiem podľa vášho výberu. Príďte sa stretnúť s firmami z Nemecka, dozvedieť sa viac o ich úspechu a podnikateľských zámeroch a nájdite si potenciálneho partnera pre vašu obchodnú, projektovú alebo výskumnú spoluprácu!


1.6.2016

Central Nano 2016, Brno

Stretnutie českých, rakúskych a slovenských firiem a výskumných organizácií v oblasti nanotechnológií.

Zobraz viac... 

Aktuality


10.8.2015

Bezplatné služby pre komercializáciu produktov pre inovatívne firmy a jednotlivcov

Všetkým inovatívnym firmám, začínajúcim, ale aj skúseným podnikateľom, start-upom, študentom a ostatným kreatívnym ľuďom s konkrétnymi nápadmi si dovoľujeme ponúknuť bezplatné služby Národného podnikateľského centra (NPC), realizované prostredníctvom expertov BIC Bratislava a Centra vedecko-technických informácií SR (CVTI SR).


5.9.2014

Čo pripravuje Európska únia pre podnikateľov v období 2014-2020

Enterprise Europe Network organizuje v rámci Európskeho týždňa pre malé a stredné podniky (SME Week) konferenciu, ktorej cieľom je predstaviť podnikateľom možnosti, ktoré pre nich prináša v Európska únia v súčasnosti a čo pripravuje na programové obdobie 2014-2020, či už v oblasti podnikania, výskumu a inovácií, prístupu k financiám a medzinárodným trhom.


3.2.2014

Projekt Danube-INCO.net na podporu spolupráce Dunajského regiónu v oblasti výskumu a inovácií oficiálne spustený

Medzinárodná sieť pre spoluprácu v Dunajskom regióne oficiálne zahájená úvodným stretnutím projektových partnerov a Európskej komisie vo Viedni

Zobraz viac...