O nás

BIC Bratislava, s.r.o.

Business and Innovation Centre - Podnikateľské a inovačné centrum - BIC Bratislava, s.r.o. bol založený v roku 1991. Našou misiou je podnikateľské a inovačné poradenstvo, medzinárodný technologický transfer, finančné poradenstvo, regionálny rozvoj, podpora rámcových programoch EÚ pre výskum, vývoj a inovácie, projektový manažment a investičné poradenstvo. Sme koordinátorom slovenského zastúpenia Enterprise Europe Network, zakladajúcim členom SPICE (Science Parks and Innovation Centre Expert) Group a slovenskej asociácie BICov a RPICov.

Zobraz viac... 

Podujatia


1.6.2016

Central Nano 2016, Brno

Stretnutie českých, rakúskych a slovenských firiem a výskumných organizácií v oblasti nanotechnológií.


15.6.2016

Festival Exportu 2016, Praha (CZ)

V rámci bohatého programu dvojdňového Festivalu Exportu 2016 sa v prvý deň (15. júna 2016) poobede v Prahe uskutočnia B2B stretnutia partnerov (tzv. matchmaking). Matchmaking event bude hlavnou aktivitou zameranou na vytváranie medzinárodnej obchodnej spolupráce medzi firmami. Zúčastnené subjekty budú mať jedinečnú možnosť stretnúť sa so zástupcami zahraničných spoločností podľa vlastného výberu. Registrujte sa bezplatne na B2B stretnutia a nájdite si nových obchodných partnerov!


3.-4.10.2016

Kontakt - Kontrakt 2016 (strojárske partnerské podujatie), Brno

Aj tento rok sa v Brne v rámci MSV koná podujatie Kontakt-Kontrakt, ktoré je zamerané na vytváranie obchodnej spolupráce v oblasti strojárstva a príbuzných odvetví. Počas 2 dní si môžete vybrať až 27 partnerov, s ktorými sa stretnete v rámci 30 minútových bilaterálnych rokovaní. Pozor - do 31.3.2016 je registrácia na podujatie aj vstup na strojársky veľtrh zdarma!

Zobraz viac... 

Aktuality


10.8.2015

Bezplatné služby pre komercializáciu produktov pre inovatívne firmy a jednotlivcov

Všetkým inovatívnym firmám, začínajúcim, ale aj skúseným podnikateľom, start-upom, študentom a ostatným kreatívnym ľuďom s konkrétnymi nápadmi si dovoľujeme ponúknuť bezplatné služby Národného podnikateľského centra (NPC), realizované prostredníctvom expertov BIC Bratislava a Centra vedecko-technických informácií SR (CVTI SR).


5.9.2014

Čo pripravuje Európska únia pre podnikateľov v období 2014-2020

Enterprise Europe Network organizuje v rámci Európskeho týždňa pre malé a stredné podniky (SME Week) konferenciu, ktorej cieľom je predstaviť podnikateľom možnosti, ktoré pre nich prináša v Európska únia v súčasnosti a čo pripravuje na programové obdobie 2014-2020, či už v oblasti podnikania, výskumu a inovácií, prístupu k financiám a medzinárodným trhom.


3.2.2014

Projekt Danube-INCO.net na podporu spolupráce Dunajského regiónu v oblasti výskumu a inovácií oficiálne spustený

Medzinárodná sieť pre spoluprácu v Dunajskom regióne oficiálne zahájená úvodným stretnutím projektových partnerov a Európskej komisie vo Viedni

Zobraz viac...